Tüm eğitim çalışanları tazminat toplam (% toplam harcamalar içinde kamu kurumları) Kaynak: Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve İstatistik (UNESCO) Kültür Örgütü Enstitüsü.

Tüm eğitim çalışanları tazminat toplam (% toplam harcamalar içinde kamu kurumları)


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: Tüm personel (öğretmen olmayan öğretmenler) tazminat kamu eğitim kurumlarında doğrudan harcama yüzdesi (öğretim ve non-öğretim) eğitim belirli düzeyi olarak ifade edilir. Öğrenciler için mali yardım ve diğer transferler doğrudan harcama yapılmamıştır. Tazminat personel maaşları, personel emeklilik programları için işverenler tarafından katkıları ve diğer ödenekleri ve faydaları içerir.

Yorumlar: Not: OECD üyesi ülkeler için Veri USSS, revizyon 4 dayanmaktadır.

Notlar:

Yöntem: Tüm personel tazminat, toplam hesaplanan bölünerek tüm personel tazminat kamu kurumlarının her düzeyde eğitim ile toplam harcamalar (cari ve sermaye) kamu kurumlarının her düzeyde eğitim ve çarparak 100. Veri toplama Dünya Bankası tahminine göre. eğitim n Veri yıllık eğitim araştırması için resmi yanıtlardan UNESCO İstatistik Enstitüsü tarafından toplanır. Tüm veriler Uluslararası Standart Eğitim Sınıflandırması (ISCED) uluslar arası düzeyde eğitim programları karşılaştırılabilir olmasını sağlamak için eşleştirilir. Bu geçerli sürüm resmi olarak 2011 yılında UNESCO Üyesi ülkeler tarafından benimsendi. n referans yıl olan verileri sunulmaktadır okul yıl yansıtır. Bazı ülkelerde okul yıl boyunca yayılan iki Takvim yılı (örneğin, Eylül 2010 Haziran 2011)

Kaynak: Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve İstatistik (UNESCO) Kültür Örgütü Enstitüsü.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Eğitimi: Giriş