Tekrarlayıcı, İlköğretim, erkek (% erkek kayıt) Kaynak: Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve İstatistik (UNESCO) Kültür Örgütü Enstitüsü.

Tekrarlayıcı, İlköğretim, erkek (% erkek kayıt)


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: İlkokulda tekrarlayıcı tüm öğrencilerin yüzdesi İlköğretim Okulu kayıtlı öğrenciler bir önceki yılın aynı sınıfa kayıtlı öğrenci sayısı.

Yorumlar:

Notlar:

Yöntem: İlkokulda tekrarlayıcı paylaşım öğrenciler ilkokula kayıtlı toplam sayısı ile İlköğretim okullarının tüm sınıflarında tekrarlayıcı toplamına bölünmesi ile hesaplanan ve 100 ile çarparak bulunur. eğitim n Veri yıllık eğitim araştırması için resmi yanıtlardan UNESCO İstatistik Enstitüsü tarafından toplanır. Tüm veriler Uluslararası Standart Eğitim Sınıflandırması (ISCED) uluslar arası düzeyde eğitim programları karşılaştırılabilir olmasını sağlamak için eşleştirilir. Geçerli sürüm resmi olarak 2011 yılında UNESCO Üyesi ülkeler tarafından benimsendi. n referans yıl hangi verileri sunulmaktadır okul yıl yansıtır. Bazı ülkelerde okul yıl boyunca yayılan iki Takvim yılı (Haziran 2011 Eylül 2010-örneğin,)

Kaynak: Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve İstatistik (UNESCO) Kültür Örgütü Enstitüsü.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Eğitim: Etkin