Tekrarlayıcı, ikincil, toplam (toplam % kayıt) Kaynak: Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve İstatistik (UNESCO) Kültür Örgütü Enstitüsü.

Tekrarlayıcı, ikincil, toplam (toplam % kayıt)


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: Ortaokul tekrarlayıcı tüm öğrencilerin yüzdesi ortaöğretime kayıt yaptıran öğrenciler, önceki yıl aynı sınıfta kayıtlı öğrenci sayısı.

Yorumlar: Daha fazla ve daha fazla kadın part-time olarak çalışıyor ve kaygı verici bir çalışma istikrar sağlamaz bölümü tam zamanlı çalışır.alaka gösterge cinsiyet için: 

Notlar:

Yöntem: Ortaokul tekrarlayıcı paylaşım öğrenciler, liseye kayıt yaptıran toplam sayısı ile ortaokul tüm sınıflarda tekrarlayıcı toplamına bölünmesi ile hesaplanan ve 100 ile çarparak bulunur. eğitim n Veri yıllık eğitim araştırması için resmi yanıtlardan UNESCO İstatistik Enstitüsü tarafından toplanır. Tüm veriler Uluslararası Standart Eğitim Sınıflandırması (ISCED) uluslar arası düzeyde eğitim programları karşılaştırılabilir olmasını sağlamak için eşleştirilir. Geçerli sürüm resmi olarak 2011 yılında UNESCO Üyesi ülkeler tarafından benimsendi. başvuru n yıl için veri sunulmaktadır okul yıl yansıtır. Bazı ülkelerde okul yıl boyunca yayılan iki Takvim yılı (Haziran 2011 Eylül 2010-örneğin,)

Kaynak: Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve İstatistik (UNESCO) Kültür Örgütü Enstitüsü.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Eğitim: Etkin