Paylaşımın tarife hatları ile uluslararası zirveleri, birincil ürünler (%) Kaynak: Dünya Bankası çalışanlarının tahminleri Dünya Entegre Ticaret Çözümü sistemi kullanarak, Ticaret ve Kalkınma Birleşmiş Milletler Konferansı Ticaret Analiz ve Bilgi Sistemi verilerine göre (TRENLER) veritabanı.

Paylaşımın tarife hatları ile uluslararası zirveleri, birincil ürünler (%)


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: Uluslararası zirveleri ile tarife hatlarının payı yüzde 15 i aşan tarifeleri ile tarife cetveli satırlar, paylaşmak. Tarifeler nasıl uygulandığını bir göstergesi sağlar. Birincil ürünler mal SİTC revizyon 3 Bölüm 0-4 artı 68 bölüm içinde sınıflandırılmıştır (demir dışı metaller).

Yorumlar: Not: Veri Ödemeler Manuel IMF Dengesi (BPM6) altıncı sürümü dayanmaktadır ve sadece 2005 ten itibaren mevcuttur. Fiziksel girdiler, başkalarının sahip olduğu hizmetler (BPM5 işleme mal) yapım, bakım ve onarım hizmetleri n.ben.e. hizmetleri için mal olarak sınıflandırılır.

Notlar:

Yöntem:

Kaynak: Dünya Bankası çalışanlarının tahminleri Dünya Entegre Ticaret Çözümü sistemi kullanarak, Ticaret ve Kalkınma Birleşmiş Milletler Konferansı Ticaret Analiz ve Bilgi Sistemi verilerine göre (TRENLER) veritabanı.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Özel Sektör & Trade: Gümrük Tarifeleri