Payı tarifesi hatları ile belirli oranları, tüm ürünler (%) Kaynak: Dünya Bankası çalışanlarının tahminleri Dünya Entegre Ticaret Çözümü sistemi kullanarak, Ticaret ve Kalkınma Birleşmiş Milletler Konferansı Ticaret Analiz ve Bilgi Sistemi verilerine göre (TRENLER) veritabanı.

Payı tarifesi hatları ile belirli oranları, tüm ürünler (%)


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: Belirli oranları ile tarife hatları hisse başına birim olarak ayarlanan veya kıymet ve birim fiyatlar birleştiren tarife cetveli satırlar, paylaşmak. Hangi ülkeler tarifeleri fiziksel büyüklükler temel ve diğer kullanım ölçüde, olmayan kıymet önlemleri gösterir.

Yorumlar: Not: Veri Ödemeler Manuel IMF Dengesi (BPM6) altıncı sürümü dayanmaktadır ve sadece 2005 ten itibaren mevcuttur. Fiziksel girdiler, başkalarının sahip olduğu hizmetler (BPM5 işleme mal) yapım, bakım ve onarım hizmetleri n.ben.e. hizmetleri için mal olarak sınıflandırılır.

Notlar:

Yöntem:

Kaynak: Dünya Bankası çalışanlarının tahminleri Dünya Entegre Ticaret Çözümü sistemi kullanarak, Ticaret ve Kalkınma Birleşmiş Milletler Konferansı Ticaret Analiz ve Bilgi Sistemi verilerine göre (TRENLER) veritabanı.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Özel Sektör & Trade: Gümrük Tarifeleri