Patent başvuruları, yazılı ve görsel Kaynak: Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO), dünya fikri mülkiyet Örgütü Patent Raporu: Dünya çapında Faaliyet Patent İstatistikleri. MECLİS Uluslararası Büro bu veri dönüşümü ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Patent başvuruları, yazılı ve görsel


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: Patent başvuruları dünya çapında patent başvuru dilekçesi ile Patent İşbirliği Anlaşması yordam ya da bir ulusal patent Ofisi için özel haklar için bir icat: bir ürün veya süreç sağlayan yeni bir yol yapmak bir şey ya da fazla bir yeni teknik çözüm için bir sorun. Patent, sınırlı bir süre için patent sahibine buluşu için koruma, 20 yıl genellikle sağlar.

Yorumlar: Veri yayın yılı yerine anket yıl için sunulmaktadır.

Notlar:

Yöntem: Yerleşik olmayan patent başvuruları ilgili Eyalet ya da bölge dışından başvuranlardan. Veri Patent uygulamaları ve hibe teknoloji alanlarına göre sınıflandırılmış kapak. Uluslararası uygulamalar olarak dört alt serisi ayrım: a) patent bu ülkede bir ülkenin sakinleri tarafından çıkarıldı

Kaynak: Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO), dünya fikri mülkiyet Örgütü Patent Raporu: Dünya çapında Faaliyet Patent İstatistikleri. MECLİS Uluslararası Büro bu veri dönüşümü ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Altyapı, Teknoloji ve