Patent başvuruları, sakinleri Kaynak: Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO), dünya fikri mülkiyet Örgütü Patent Raporu: Dünya çapında Faaliyet Patent İstatistikleri. MECLİS Uluslararası Büro bu veri dönüşümü ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Patent başvuruları, sakinleri


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: Patent başvuruları dünya çapında patent başvuru dilekçesi ile Patent İşbirliği Anlaşması yordam ya da bir ulusal patent Ofisi için özel haklar için bir icat: bir ürün veya süreç sağlayan yeni bir yol yapmak bir şey ya da fazla bir yeni teknik çözüm için bir sorun. Patent, sınırlı bir süre için patent sahibine buluşu için koruma, 20 yıl genellikle sağlar.

Yorumlar:

Notlar:

Yöntem: Resident patent başvuruları için birinci adlı başvuru sahibi veya vekiline Devlet ya da bölgenin ilgili bir sakinidir. Avrupa Patent Ofisi gibi bölge ofisi halinde, ikamet bölgesel patent Sözleşmesi ne üye Devletlerin herhangi bir başvuru. n veri Patent uygulamaları ve hibe teknoloji alanlarına göre sınıflandırılmış kapak. Uluslararası uygulamalar olarak dört alt serisi ayrım: a) patent bu ülkede bir ülkenin sakinleri tarafından çıkarıldı

Kaynak: Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO), dünya fikri mülkiyet Örgütü Patent Raporu: Dünya çapında Faaliyet Patent İstatistikleri. MECLİS Uluslararası Büro bu veri dönüşümü ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Altyapı, Teknoloji ve