Okul kaydı, ikincil, özel (% toplam ikincil) Kaynak: Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve İstatistik (UNESCO) Kültür Örgütü Enstitüsü.

Okul kaydı, ikincil, özel (% toplam ikincil)


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: Özel kayıt için başvuran öğrenciler ya da öğrenci olarak kurumlar değil tarafından işletilen bir kamu kurumu ama kontrollü ve yönetilen, ister kar amaçlı veya değil, özel bir vücut gibi bir sivil toplum örgütü, dini vücut, özel ilgi grubu, vakıf veya ticari kuruluş.

Yorumlar:

Notlar:

Yöntem: Paylaşımın öğrenciler özel lise hesaplanır bölünerek öğrenci sayısı kayıtlı özel eğitim kurumlarında, orta düzeyde toplam kayıt (kamu ve özel) aynı düzeyde eğitim ve çarparak 100. eğitim n Veri yıllık eğitim araştırması için resmi yanıtlardan UNESCO İstatistik Enstitüsü tarafından toplanır. Tüm veriler Uluslararası Standart Eğitim Sınıflandırması (ISCED) uluslar arası düzeyde eğitim programları karşılaştırılabilir olmasını sağlamak için eşleştirilir. Geçerli sürüm resmi olarak kabul edildi 2011 yılında UNESCO Üyesi ülkeler tarafından. n referans yıl olan verileri sunulmaktadır okul yıl yansıtır. Bazı ülkelerde okul yıl boyunca yayılan iki Takvim yılı (Haziran 2011 Eylül 2010-örneğin,)

Kaynak: Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve İstatistik (UNESCO) Kültür Örgütü Enstitüsü.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Eğitimi: Katılım