Marka başvuru, doğrudan yerleşik Kaynak: Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO), dünya fikri mülkiyet Örgütü Patent Raporu: Dünya çapında Faaliyet Patent İstatistikleri. MECLİS Uluslararası Büro bu veri dönüşümü ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Marka başvuru, doğrudan yerleşik


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: Marka başvuru dilekçesi veya (IP) ulusal, bölgesel Fikri Mülkiyet ofisi marka tescili için uygulamalar. Bir marka ya da belirli bir kişi ya da kuruluş tarafından üretilen sağlanan bazı mal veya hizmetleri tanımlayan ayırt edici işarettir. Bir marka mal veya hizmet tanımlamak için özel hakkı sağlayarak işareti sahibi için koruma sağlar, ya da başka bir şey kullanmak için izin için geri ödeme için. Koruma süresi değişir, ama bir marka sonsuza kadar ek ücret ödeme zaman sınırı ötesinde uzatılabilir. Direkt resident marka uygulamalar yerli başvuru sahipleri tarafından verilen ulusal bir IP ofisinde doğrudan dosyalanır.

Yorumlar:

Notlar:

Yöntem:

Kaynak: Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü (WIPO), dünya fikri mülkiyet Örgütü Patent Raporu: Dünya çapında Faaliyet Patent İstatistikleri. MECLİS Uluslararası Büro bu veri dönüşümü ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Altyapısı: Teknoloji