Kullanın IMF kredisi (DOD, mevcut ABD$) Kaynak: Dünya Bankası, Uluslararası Borç İstatistikleri.

Kullanın IMF kredisi (DOD, mevcut ABD$)


Yayın Tarihi : 27 Aralık 2015

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: IMF kredi kullanımı gösterir üyelerin IMF üzerinde çizimler tutarlar ülkenin rezerv karşı çizilmiş dışında dilimini yerleştirin. IMF kredi kullanımı Stand-By altında alımları ve çizimleri, Uzatılmış, Yapısal Uyum, Geliştirilmiş Yapısal Uyum ve Sistemik Dönüşüm Tesisi Düzenlemelerinin yanı sıra Güven Fonu kredileri içerir. SDR tahsisatı da bu kategoriye dahil edilir. Not: Veri IMF NİN operasyonlarına ilişkin IMF Treasurerâ tarafından sağlanır s Bölümü. Dolar-dönem sonu stokları için döviz kurlarını kullanarak özel çekme hakları dönüştürülür ve ortalama bir over-the-akar dönemi için döviz kurları. Veri cari AMERİKAN Doları.

Yorumlar: Veri işgücü örnek anketler, genel ev örnek anketler, sayımlar, resmi tahminler, ve idari kayıtlara dayalı. Verileri ILO tahminlerden farklılık gösterebilir.

Notlar:

Yöntem: Data related to the operations of the IMF come from the IMF Treasurer s Department and are converted from special drawing rights (SDRs) into dollars using end-of-period exchange rates for stocks and average over the period exchange rates for converting flows. DOD refers to disbursed and outstanding debt

Kaynak: Dünya Bankası, Uluslararası Borç İstatistikleri.

Baz period:

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Ekonomi Politikası Ve Borç: Dış borç: Borç ödenmemiş