Hizmetler, vb., katma değer (sabit, Milli Para Birimi) Kaynak: Dünya Bankası, ulusal hesaplar veri ve OECD Ulusal Hesaplar veri dosyaları.

Hizmetler, vb., katma değer (sabit, Milli Para Birimi)


Yayın Tarihi :

Kısa açıklama:

Uzun açıklama: Hizmetleri USSS bölümler 50-99 karşılık gelir. Değeri toptan ve Perakende Ticaret Oteller ve restoranlar da dahil olmak üzere), ulaşım, ve Hükümet, mali, mesleki ve kişisel hizmetler katma eğitim, sağlık ve gayrimenkul hizmetleri olarak sayılabilir. Ayrıca dahil izafi banka hizmet ücretleri, ithalat vergileri ve herhangi bir istatistiksel farklılıklar ulusal Derleyiciler gibi farklılıklar yeniden ölçeklendirilmesi doğan tarafından kaydedildi. Katma değer tüm çıkışlar ekleyerek ve ara girdi düşüldükten sonra bir sektör net çıktı. Kesintiler için yapmadan hesaplanır doğal kaynakların uydurma varlıklar veya tükenmesi ve bozulması suretiyle yapılacaktır. Değeri Sanayi kökenli Uluslararası Standart Sanayi Sınıflaması (USSS), revizyon 3 ile belirlenir ekledi. Veri sürekli yerel para birimi cinsinden.

Yorumlar: Not: Veri Ödemeler Manuel IMF Dengesi (BPM6) altıncı sürümü dayanmaktadır ve sadece 2005 ten itibaren mevcuttur.

Notlar:

Yöntem:

Kaynak: Dünya Bankası, ulusal hesaplar veri ve OECD Ulusal Hesaplar veri dosyaları.

Baz period: varies by country

Alakalı Linkler: 0

Üst başlık: Ekonomik Politika Ve Borç: Ulusal hesaplar: Yerel para birimi sabit fiyatlar: katma Değer